Lokasyon

Beşiktaş

Hakkımızda

Crystal Yapı & Mimarlık
Kurumsal Kimlik

2000 yılında kurulan Crystal Yapı & Mimarlık firmamızın başladığı yolculuk; çıraklık, ustalık ve kalfalık sıralaması ile günden güne hızla ilerleyerek esnaflık prensiplerine bağlı kalmıştır.

Bütün yaptığımız işlerde belirli çıraklık ve ustalık döneminden geçerek işlerimizin incelikleri hakkında bilgi ve tecrübe edinilmiştir.

Ayrıca dekorasyon fuarlarına ve uygulama seminerlerini takip ederek ve katılarak, yeni çıkan ürünler hakkında devamlı bilgi edinilerek doğru uygulama ve işçilik kalitemizi korumaktayız.

Crystal Yapı & Mimarlık olarak şunu çok iyi biliyoruz ki, kaliteli işin tek şartı sadece kaliteli malzemeden geçmiyor. Bunun yanında çok iyi tecrübe ve bilgi birikimi, yani kaliteli işçilikten geçmektedir.

Bunun için yaptığımız tüm işlerde hepsi alanında profesyonel ustalardan oluşmaktadır. Ustaların denetimini ve kontrolünü daha profesyonel kişilerle firmamızın yetkilisi tarafından sağlayarak müşterilerimizin bize sunmuş olduğu güveni boşa çıkarmayarak, müşterilerimize her zaman birinci sınıf iş çıkararak verdikleri paranın karşılığını fazlası ile almalarını sağlıyoruz.

Crystal Yapı & Mimarlık, yılların verdiği tecrübe ve farklı farklı projelerden edindiği bilgilerin birikimi ile birlikte sizlerin hayallerini gerçekleştirmektedir.

Müşteri portföyümüzü müteahhitler, iç ve dış mekanlar, evler, yazlıklar, köşkler, villalar, işyerleri, ofisler, bürolar, kooperatifler, mimari tasarım ve uygulamalar ve bireysel müşteriler oluşturmaktadır.

Crystal Yapı & Mimarlık olarak 2000 yılından bu güne sektörün birçok önde gelen tadilat, tamirat, dekorasyon, mantolama, alçıpan, kartonpiyer, boya ve badana, çatı, çatıcı, fayans ve kalebodur ustaları ile çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ

İstanbul’ un her yerinde ve her kesiminin güven içinde tüm dekorasyon işlerini bize teslim eden, müşteri memnuniyetini prensip edinen, esnaflık prensiplerine yakışır şekilde sürekli yeni gelişen ürünleri ve uygulamaları takip ederek fark ve değer katan, rakiplerimizin bizleri örnek aldığı evrensel, saygın piyasa değeri yüksek öncü Yapı, Mimarlık, Tadilat, Tamirat ve Dekorasyon firması olmaktır.

Crystal Yapı ve Mimarlık olarak, A’ dan Z’ ye evinizle ilgili tüm tadilat, tamirat ve dekorasyon işleriniz için 7 / 24 hizmetinizdeyiz.

Birlikte Çalışabilmek Ümidiyle.


HİZMETLERİMİZ;

* Beşiktaş Komple, Anahtar Teslimi, Full Tadilat, Tamirat, Dekorasyon İşleri Ustası,

* Beşiktaş Ev Tadilat, Tamirat, Dekorasyon İşleri Ustası,

* Beşiktaş Banyo Tadilat, Tamirat, Dekorasyon İşleri Ustası,

* Beşiktaş Mutfak Tadilat, Tamirat, Dekorasyon İşleri Ustası,

* Beşiktaş İşyeri, Ofis, Büro, Avm, Market Tadilat, Tamirat Dekorasyon İşleri Ustası,

* Beşiktaş Mimarlık, Mimari Danışmanlık Hizmetleri,

* Beşiktaş İç ve Dış Cephe Mantolama İşleri Ustası,

* Beşiktaş Alçıpan, Alçısıva, Asmatavan, Kartonpiyer İşleri Ustası,

* Beşiktaş Boya, Boyacı ve Badana, Badanacı İşleri Ustası,

* Beşiktaş Çatı Kurulum, Çatı Yapım, Yalıtım, İzolasyon, Tadilat İşleri Ustası,

* Beşiktaş Kalebodur, Fayans, Seramik İşleri Ustası.

ETİKETLER :

Beşiktaş tadilat, Beşiktaş tamirat, Beşiktaş dekorasyon, Beşiktaş tadilat firması, Beşiktaş tamirat firması, Beşiktaş dekorasyon firması, Beşiktaş tadilat fiyatları, Beşiktaş tamirat fiyatları, Beşiktaş dekorasyon fiyatları, Beşiktaş daire tadilatı, Beşiktaş daire tamiratı, Beşiktaş daire dekorasyonu, Beşiktaş banyo tadilatı, Beşiktaş banyo tamiratı, Beşiktaş banyo dekorasyon, Beşiktaş mutfak tadilatı, Beşiktaş mutfak tamiratı, Beşiktaş mutfak dekorasyonu, Beşiktaş işyeri tadilatı, Beşiktaş işyeri tamiratı, Beşiktaş işyeri dekorasyonu, Beşiktaş ofis tadilatı, Beşiktaş ofis tamiratı, Beşiktaş ofis dekorasyonu, Beşiktaş büro tadilatı, Beşiktaş büro tamiratı, Beşiktaş büro dekorasyonu, Beşiktaş mimarlık firması, Beşiktaş mimarlık bürosu, Beşiktaş mimarlık ofisi, Beşiktaş iç mimarlık firması, Beşiktaş iç mimarlık bürosu, Beşiktaş iç mimarlık ofisi, Beşiktaş mantolama, Beşiktaş bina mantolama, Beşiktaş bina iç mantolama, Beşiktaş bina dış mantolama, Beşiktaş mantolama firması, Beşiktaş mantolama firmaları, Beşiktaş mantolama fiyatları, Beşiktaş mantolama ustası, Beşiktaş alçıpan, Beşiktaş alçıpan firması, Beşiktaş alçıpan ustası, Beşiktaş alçıpan fiyatları, Beşiktaş boya, Beşiktaş boyacı, Beşiktaş boyacı ustası, Beşiktaş boyacı fiyatları, Beşiktaş badana, Beşiktaş badana ustası, Beşiktaş badana fiyatları, Beşiktaş çatı, Beşiktaş çatıcı, Beşiktaş çatı ustası, Beşiktaş çatı fiyatları, Beşiktaş çatı izolasyon ustası, Beşiktaş çatı yalıtım ustası, fiyatları, firması, firmaları, şirketi, şirketleri, Beşiktaş fayans, Beşiktaş fayansçı, Beşiktaş fayans ustası, Beşiktaş fayans işçiliği, Beşiktaş fayans fiyatları, Beşiktaş fayans ustası fiyatları.